Videa a fotografie

Je konec září 2014 a partička z klubu potápění Kajman Cheb vyráží k Hroznětínu na kaolínový lom kterému říkám Velas.

Jede se ve složení Láďa Račák, Karel Toman, Honza Držmíšek, Mirek Lajda, Vendy Kacerovská a Milan Bouška s Irčou a Petr Hurdich který zatím není členem klubu Kajman. Den začíná srazem u klubovny a hned na začátku příchozí čeká nemilé překvapení. Vendy přijíždí s dodávkou a ejhle hned za začátek píchlé kolo. To není dobrý začátek …… Výměny se chopí Láďa Račák a po dlouhých minutách je vše opraveno ,takže se nakládá a jede se směr Hroznětín.

Po necelé hodince je celá parta na místě .Normálně se bohužel už k vodě zajet nedá na cestě je hromádka jílu která se dá přejet jen teréním autem ale rozhodně né dodávkou. Někdo si ale myslel že ano a hned bylo o zábavu postaráno. Renault si sednul na břicho a nechtělo se mu se odlepit. Po asi hodině a půl se autíčko podařilo vyprostit a už se mohly všichni věnovat potápění v ůžasně čisté vodě. Kvalita vody je tu stejná po celý rok takže i v hodně teplých dnech kdy voda všude kvete tady je stále krásně průzračná . Navíc je tu mnoho raků takže je na co koukat. Rybiček tu bohužel moc není.Viditelnost se pohybovala okolo 5-10m o nádhera.

O natáčení a fotografování pod vodou se tentokráte postaral Karel Toman. Kájovi se povedlo při nazouvání ploutve ztratit světlo z kamery,ale naštěstí se ho před koncem ponoru podařilo nalézt. Takže vše dobře dopadlo a nakonec se mu povedli i bez světla velice pěkné záběry.Takže všem hezkou podívanou.

 Fotografie a video natočil a sestříhal Karel Toman.


 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist