Videa a fotografie

Dnes je to 41 hodin od posledního ponoru. Je časně ráno a slunce naštěstí ještě tolik nepálí. Poslední ponor byl k večeru kdy bylo extrémní horko a tak dnes je to příjemná v změna oblékat se do neoprenu ještě v chládku. Od posledního ponoru mi zbylo v lahvi ještě 130barů a to mi na dnešní ponor zajisté stačí.

Beru kameru a jde se na to. Voda má při hladině 27 stupňů jako kafe a tak o pár metrů níže mě to krásně ochladí. Papám do hloubky 7 metrů tady je už příjemná teplota. Nicméně od posledně se voda hodně zhoršila. Už je vidět maximálně na dva metry. Pod 7 metrů je to konečná. 😒😒😒 Samý kal prostě nulová viditelnost.

Přibližuji se a ze zelené vystupuje silueta stromu. Vidím stín nádherné štiky bohužel mi dnes nedává moc prostoru k natáčení. Jakmile je voda kalná štiky mě už nepouštějí tak blízko.

Proplouvám mezi kořeny stromů ,ale tady nikde ani živáčka.Je tu ticho a příjemný chlad. Nad hladinou je už spalující horko. Ryby se drží jen v korunách stromů. potěru tu mají dost a tak to je jako odpočívat v dobře zásobené špajzce. Tlak v lahvi mi klesá vzduchu ubývá a tak po padesáti minutách zbývá posledních 10 barů a já vylézám ven z vody. Takhle krásně prázdnou lahev jsem už dlouho neměl.

Tady je něco ke koukání tak hezkou podívanou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web Chat
LOADING...
TOPlist