Videa a fotografie

Dnes je to čtvrtý den ,co jsme aspoň jednou pod vodou. Jsme zase doma na naší domovské vodě a tak jsme vyrazili na lokalitu, které se říká pod hřebíkárnou. Dnes je pochmurné počasí bez sluníčka. Fouká studený severní vítr ale pod hladinou naštěstí nefouká, tak šup pod vodu.

Chystáme se proplavat místa, kde to v posledních letech bylo jako v akváriu .Bylo tu nejvíc rybiček všech možných druhů. Podél kamenného břehu v malé hloubce se tu dali potkat štiky, candáti ,plotice, okouni i sumci. Naše trasa tam i zpět je dlouhá cca 700 metrů. Poslední polibek a zanořujeme se.

Bohužel dnes celý ponor je jedno velké zklamání . Nikde nic pusto prázdno. Tam, kde byli v minulých letech ryby nic není. Koukáme mezi kameny i hlouběji pod staré kořeny stromů, co jsou v hloubce okolo 6-8 metrů a nikde nic. Až na jednou mě Dáša tahá za ploutev, objevila jednu jedinou rybičku co se schovávala u kamenů,překrásný Úhoř o délce cca 1 metr. Ale to bylo za necelou hodinu vše. Konstatování, že z Jesenice se stává mrtvá voda se naplňuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web Chat
LOADING...
TOPlist