Videa a fotografie

Je to podzim a naše Kajmaní banda vyráží ještě na chvilku za teplem a samozřejmě hlavně za potápěním k moři. Vyrážíme na ostrov PAG na základnu Connex Diving. Zakončení potápěčské sezóny v Chorvatsku je tu a my jsme se u toho rozhodli být.

Vyrážíme z Chebu v pátek 24.9.2021 v odpoledních hodinách a v sobotu ráno jsme na prvním trajektu na PAG. Cesta byla naprosto ok na hranicích nikdo nic nechtěl. Žádné doklady ohledně Covidu nebyli potřeba.

Už jen kousek a jsme na místě. Vítá nás krásně čisté Chorvatské moře. života pod vodou tu sice moc není ,ale na tu bídu to ještě jde. Jsme konečně na místě.

Na základně máme být až odpoledne a tak vyrážíme projít městečko Novalja. Je podzim většina restaurací je už pomalu zavřená. Nicméně kousek od moře nacházíme tu pravou kde náš výlet zahájíme obědem.

Začíná nám pár překrásných podzimních dní s potápěním. Základna Connex Diving nám poskytuje parádní servis. Už jsme si to vyzkoušeli před rokem a tak se sem moc rádi vracíme. V plánu máme každý den jeden ponor a pak hlavně relax. Pořádně si užít posledního podzimního sluníčka.

Zde je sestřih z pár našich ponorů.

Jeden den je dost větrno a jsou velké vlny a tak vyrážíme na výlet do Zadaru. Tam je to úplně jiné než v Novalje. Město plné turistů a vše funguje jako by nebyl konec sezóny.

Týden utekl jako voda a my vyrážíme zpět domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist