Videa a fotografie

https://www.facebook.com/vladimir.kulstejn/media_set?set=a.2790940694263690&type=3

Máme tu konec školního roku 2019 a Chebští Kajmani z klubu sportovního potápění Kajman Cheb vyrážejí na Lomeček Mrákov . Před měsícem jsme zakončili každoroční výcvik v bazénu a je čas se podívat na volnou vodu. Mladí Kajmánci, kteří s námi celý rok chodili do bazénu a především cvičili nádechové potápění tedy freediving ,nyní mají možnost vyzkoušet si vše na volné vodě a navíc,kdo má chuť a odvahu si vyzkoušet potápění s potápěčským přístrojem pod vedením zkušených členů klubu má nyní možnost. Většina si již toto osvojila v bazénu ale na volné vodě plné rybiček je to něco jiného nového.

Voda v lomečku nás trochu zaskočila vůbec nebyla čistá a průzračná jako tu bývá zvykem. Byla slušně zelená ,ale i tak, když už jsme se sem vypravili v takovém úctihodném počtu ,tak i přes docela špatnou průhlednost vody jdeme do toho. Freediveři pod vedením Milana Boušky jdou trénovat nádechové potápění. My ostatní spolu se třemi dětmi jdeme pod hladinu Lomečku s potápěčským přístrojem. I přes docela zelenou vodu si to děti užívají. Rodiče je mají možnost pozorovat z kesonu ,do kterého se zde dá vstoupit suchou nohou po žebříku až do hloubky 8 metrů .Děti s vykulenýma očima pozorují velké Jesetery,Tolstolobiky a Kapry. Někteří mají to štěstí a dokonce si i pohladí i překrásného Jesetera.

Na Lomečku u Domažlic trávíme podstatnou část neděle. Někdo dal jeden někdo i dva ponory a všichni jsme si to parádně užili.

Error 190: Invalid OAuth Access Token. Try using the admin panel to re-validate your plugin.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist