Videa a fotografie

Rok se s rokem sešel je tu opět prosinec a klub sportovního potápění Kajman Cheb uspořádal 10.prosince 2017  další tentokráte již 5.ročník zimního plavání v řece Ohři.

Tato akce je pojata jako rozloučení s potápěčskou sezónou 2017 . Tento tok nám počasí opravdu přálo konečně po 5 letech to vypadalo jako v zimě. Naposledy byl sníh při nultém ročníku a od té doby se počasí né a né umoudřit aby to vypadalo jako v prosinci a letos konečně. Teplota vody  3,6 stupňů vzduch -4 stupně  prostě parádní zimní počasí. Akce se konala v areálu krajinné výstavy v Chebu pod Chebským hradem. Naše přípravy započali už ráno po osmé hodině kdy jsme začali navážet materiál. Musel se postavit stan udělat oheň a pak už se jen čekalo na desátou hodin. Kdy byl domluven sraz všech účastníků plavání.  Letos i přes neúčast některých našich kolegů se dostavil docela velký počet potápěčů z celého Karlovarského kraje.  Po desáté hodině seznámil náš předseda Jan Držmíšek všechny účastníky s bezpečnostními pravidly  do vody jdou všichni pouze na vlastní nebezpečí. Celkem se sešlo 17 potápěčů kteří jsou do chladné řeky Ohře. Okolo půl jedenácté se jde na věc a všichni se přesouvají na místo startu pod Vávrovu lávku kde začíná trasa plavání  dále se pokračuje po proudu až pod dřevěnou lávku kde je konec trasy.  Kde byl zakotvený plovoucí bar s malým občerstvením. Pro každého účastníka bylo připraveno i teplé občerstvení ve stanu o které se starala Irča Bouškové které patří veliké díky .  Někteří účastníci si vyzkoušeli studenou vodu řeky Ohře na na vlastní kůži v plavkách voda byla opravdu chladná ale všichni to ustáli ve zdraví.   Všem děkujeme za účast a těšíme se při dalším ročníku v roce 2018 .

Velké poděkování patří městu Cheb  které náš klub dlouhodobě podporuje a které nám umožnilo tuto akci zrealizovat .  Děkujeme 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fotografie z galerie Jarda MÜHLBERGER

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist