Videa a fotografie

Tak zase jeden cacht na Jesenici. Je 19.06.2014 a já vyrážím v podvečer po práci na Jesenici kde jsem před dvěma dva zažil úžasný zážitek a to se povede jen občas.Před dvěma dny jsem byl s kamarádem Honzou Držmíškem obhlédnout zarostlou vodu v jedné části Jesenice.Rostliny se zde začínají rozmáhat na tolik že vadí zejména plavcům. To ale není náš případ nám tento porost nikterak nevadí protože se v těchto rostlinách dá zažít prima podívaná.

Plavu si takhle těma rostlinkama najednou koukám nad sebe a automatika mi pomalu vypadla z huby a já jen koukám s úžasem co že to tam na mě všechno kouká. Dva metry odemě sedí překrásní dva sumci metr a půl  dál candát za kterého by se nestyděl řádný rybář no a aby to nebylo všechno tak nad ním ještě překrásná štika. Jenže samozřejmě dnes sebou nemám kameru to tak bývá když se narazí na něco moc pěkného tak to není na co zaznamenat.

Po chvilce candát a štika mizí v kalné vodě ale sumci zůstávají ležet pod nánosem rostlin a v klidu odpočívají. Plavu k nim blíž a blíž nachávají se hladit a vůbec jim to nevadí. Sakra že tu nemám tu kameru. Když jsem z vody venku je mi jasné že se sem v co nejkratší době budu muset vrátit a doufat že místní osádku zde zase najdu.

Takže za dva dny ve stejný čas a snad se mi poštěstí a vyjde to. Jak vlezu do vody plavu rovnou na to správné místo kde si myslím že to bylo .A jsou tam sice už né v takovém hojném počtu ale přeci jsou tady. Hned mi vítá Candát a po chvilce narážím i na ostatní . Nádherný pohled …. kameru už naštěstí mám takže pár záběrů se povedlo.

Přeji hezkou podívanou.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist