Videa a fotografie

 

 

Byla neděle 26.08.2012 a já se rozhodl po delší odmlce se podívat zase s kamerou na Jesenici na lokalitu pod hřebíkárnou.

Podívat se copak je tam nového. V týdnu se mi ozval Micha Černý z lomu Jesenný že jedou s přáteli naším směrem a že by se rád podívali  na Jesenici a chtěl poradit kam se podívat.

Takže jsem se domluvily na neděli že se sejdeme v 10 hodin pod hřebíkárnou,protože mi to přišlo jako momentáleně jediné místo které by stálo za to. Co se týče viditelnosti a rybiček.

Sice v neděli bylo zrovna docela větrno byli velké vlny tak to bylo pomalu jak na moři voda byla při břehu docela zakalená ale přecijemnom se bylo na co koukat.

Michal s kolegy už čekali na místě poskytl jsem jim nezbytné informace co kde podou mohou čekat a pak už jen sup do vody.

Kluci zůstávají ve stromech a kochají se místními štikami a hejny plotic a okounů a že jich je letos opravdu hodně. Nakonec prý viděli a krásného Sumce. Takže snad se jim nakonec pobyt v srpnové Jesenici líbil.

Já to beru dál podél stěny až k areálu povodí Ohře kde se viditelnost pohybovala až ke 3 metrům. Cestou narážím na hejna Okounů nějakou Štičku a Candáta no prostě křekrásnej 1,5hodiny dlouhý relaxační ponor.

Video sestřih z mého ponoru je ZDE:

 
 

 

2 komentáře u Srpnová Jesenice 26.08.2012 lokalita pod hřebíkárnou

 • Profilový obrázek

  Supr video,moc se mi líbí , jak to vypadá na usecích, kde chytávám ryby z lodky.Možná že sem poznal i mou gumu, na které chytávám dravce…Zaujalomě i video u Ronaku ,kde též chytám u toho stromu ,pořád tam trhám a on tam je strom.By mě zajímalo jak je dlouhej a kolik měří ke hladině .Nebo to máš zdokumentovaný?Přeju hodně zážitků a štastných ponorů.S pozdravem Franta K.

  • Profilový obrázek

   Ahoj u toho stromu je hloubka zhruba 9,5m při plném stavu vody. Strom je cca 4-5m vysoký takže sahá tak 3-4m pod hladinu. Každopádně ty stromy jsou tam tři cca 3m od sebe.A pak je ten kovovej bazén o rozměrech 10x15m ten leží na dně a v nejvyšším místě sahá tak 2m od dna.
   Takže Petru zdar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist